Wyślij wiadomość
Dom

Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

CHINY Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Certyfikaty
CHINY Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Certyfikaty
Daniel jest świetnym kontaktem i szybko odpowiada na nasze pytania i potrzeby. Bardzo zadowolony z usług i produktów, które kupowaliśmy.

—— Dante Primm

Moi partnerzy i ja jesteśmy pod wrażeniem próbki. Jestem jeszcze bardziej pod wrażeniem Daniela. Był informowany, reagował i nigdy nie był nachalny. Gdy sezon się zmieni, a my będziemy mieli szansę przetestować naszą próbkę, skontaktujemy się z dalszymi szczegółami.

—— J Fisher

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd.
Assembly line
Frame welding line
Welding correction
Frame test bench
Finished area
storage area
Wheel line

Assembly line

Frame welding line

Welding correction

Frame test bench

Finished area

storage area

Wheel line

 • Linia produkcyjna
  Nasza fabryka posiada 2 linie montażowe rowerów, 2 linie do malowania płynnego, maszyny do budowy kół, urządzenia do kontroli kół, jedną linię spawalniczą ze stopu aluminium 6061 (w tym T4, T6) oraz niezbędne maszyny do kontroli jakości / kontroli, narzędzia, urządzenia, lokalizuje fabryka Miasto Suzhou, prowincja Jiangsu, Chiny, które jest tylko 50 km od Szanghaju, ponad 400 pracowników w naszej fabryce, zdolność produkcyjna 20000 rowerów miesięcznie.

 • OEM / ODM

  Posiadamy doświadczenie, możliwości i zasoby badawczo-rozwojowe, dzięki którym integracja OEM / ODM jest wielkim sukcesem. Jesteśmy producentem, który ma możliwość wprowadzenia twoich pomysłów i pomysłów w realne projekty, współpracujemy z osobami i firmami na wszystkich etapach projektowania i produkcji, od pomysłu do końca, w bardzo skoncentrowanym wysiłku, aby dostarczyć produkty i usługi na poziomie branżowym.

  Gdy klient przekaże nam informacje dotyczące koncepcji i szczegółowe specyfikacje, powiadomimy ich o całkowitym koszcie projektu, prototypowaniu i szacowanym koszcie jednostkowym przed rozpoczęciem projektu, będziemy pracować z klientami, dopóki nie zostaną spełnione, a wszystkie oryginalne wymagania projektowe zostaną spełnione a produkt spełnia dokładnie oczekiwania klientów, nasze usługi OEM / ODM obejmują pełny cykl życia projektu.

 • R & D
  Zgodnie z filozofią „Prośby klientów są wcześniejsze”, każdego roku inwestujemy ogromne kwoty w badania i rozwój techniczny, nasz zespół R&D składa się z 6 osób, które są odpowiedzialne za projektowanie, badania i opracowywanie nowych produktów, zwracając szczególną uwagę na obecne nowe technologie projektowanie i produkcja w branży rowerowej w dowolnym momencie, podążanie za nową tendencją branży rowerowej i zapewnienie wsparcia technicznego dla naszego zespołu projektowego. Aby poprawić efektywność badań i rozwoju, używamy projektowania 3D, drukowania 3D, oprogramowania do analizy struktury, aby rzeczywiście symulować wydajność i intensywność struktury naszych produktów, aby zapewnić klientom rozwiązania czasowe.

Szczegóły kontaktu
Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel Lu

Tel: 0086-13511632646

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)