Dom

Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd.

Chiny Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Certyfikaty
Daniel jest świetnym kontaktem i szybko odpowiada na nasze pytania i potrzeby. Bardzo zadowolony z usług i produktów, które kupowaliśmy.

—— Dante Primm

Moi partnerzy i ja jesteśmy pod wrażeniem próbki. Jestem jeszcze bardziej pod wrażeniem Daniela. Był informowany, reagował i nigdy nie był nachalny. Gdy sezon się zmieni, a my będziemy mieli szansę przetestować naszą próbkę, skontaktujemy się z dalszymi szczegółami.

—— J Fisher

Im Online Czat teraz

Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd. Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd.
Reception Recreation area meeting room Activity Room Workspace

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 800000-1000000
Rok założenia : 2017
pc Export : 80% - 90%
Linq Bike (Kunshan) Co., jest producentem wyspecjalizowanym w rowerach i częściach, dostarcza projekty / produkty OEM i ODM dla klientów o jakości i konkurencyjnych cenach, dostarcza rozwiązania od rozwoju, zaopatrzenia, produkcji po logistykę dla klientów, nasze produkty obejmują elektryczną pomoc górską rowery, elektryczne rowery podmiejskie, rowery bmx freestyle, rowery wyścigowe bmx, rowery dziecięce, rowery dziecięce, rowery z biegami stałymi, motocykle wyścigowe, rowery cruiser, ramy rowerowe ze stopu aluminium i inne części zamienne itp. nasi pracownicy mają doświadczenie ponad 15 lat w branży rowerowej, większość naszych produktów potwierdza wymagania CPSC / CPSIA, JIS, ISO, EN, CE, CCC, jest sprzedawana głównie firmie rowerowej i dystrybutorom, dealerom, sprzedawcom detalicznym za granicą, takim jak Stany Zjednoczone, Kanada , Japonia, Australia, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Szwajcaria, Filipiny, Indonezja, Portugalia, Węgry, RPA i tak dalej.

Nieustannie dążymy do tworzenia wartości dla klientów poprzez ciągłe innowacje produktowe, zawsze staramy się oferować najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z wysokiej jakości towarami dla naszych klientów. Dysponujemy zespołem handlowym, zespołem badawczo-rozwojowym i zespołem kontroli jakości, który może dostarczyć klientom pożądaną próbkę w najwcześniejszym terminie, właściwie zorganizować zamówienia, ściśle kontrolować jakość produkcji i czas realizacji, bezpiecznie wysłać towar.

Naszym celem jest być najlepszym wyborem do współpracy w branży rowerowej, cieszymy się na współpracę z Państwem w celu budowania długich relacji biznesowych.

Szczegóły kontaktu
Linq Bike (Kunshan) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Daniel Lu

Tel: 0086-13511632646

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)